GİZLİLİK POLİTİKASI

 

S.S. Yasam Yolu Çevre Kültür Üretim ve Pazarlama Kooperatifine ait www.yasamyolu.com.tr adresini  ziyaret ettiğinizde veya bir satın alma işlemi yaptığınızda, tüm müşterilerimiz için tam olarak hangi kişisel bilgileri topladığımızı ve kullandığımızı daha net hale getirmek istedik!

İşte kişisel bilgilerinizi nasıl kullandığımız ve topladığımızla ilgili özet ...

 

Hangi kişisel bilgileri topluyoruz?

Web sitemize girdiğiniz her türlü bilgiyi toplar ve saklarız (örneğin, bir satın alma işlemi yaparken). Kaydedilen bilgiler şunlardır: adınız, fatura adresiniz, gönderim adresiniz,  e-posta adresiniz ve telefon numaranız. Bir öğeyi kişiselleştirmeye karar verdiyseniz, o zaman kişiselleştirme detayını da kaydederiz.

Ayrıca cihazınız hakkında bilgi topluyoruz; örneğin: IP adresi ve saat dilimi. Ayrıca, oturum bilgilerini ölçmek ve toplamak için (sitemizle nasıl etkileşim kurduğunuzu görmek için!) Yazılım araçlarını kullanabiliriz. Depolanan bilgiler şunları içerebilir: tek tek web sayfaları veya görüntülenen ürünler ve siteyle nasıl etkileşim kurduğunuza ilişkin bilgiler gibi.

 

Bilgilerinizi nasıl topluyoruz?

Sitemize bir sipariş verdiğinizde, sağladığınız kişisel bilgileri toplama işleminin bir parçasıdır. Lütfen kişisel bilgilerinizin yalnızca yukarıda belirtilen belirli nedenlerle kullanılacağını unutmayın.

 

Bilgilerinizi neden topluyoruz?

Merak ediyor olabilirsiniz… bu bilgileri neden topluyoruz?

www.yasamyolu.com.tr deneyiminizi olabildiğince kişisel hale getirmek istiyoruz. Dolayısıyla, bu bilgileri toplamamızın nedenlerinden biri, siparişiniz hakkında sizinle iletişim kurarak sizi sipariş sürecinden haberdar etmektir!

Verilen herhangi bir siparişi yerine getirmek için bu bilgileri topluyoruz (buna ödeme bilgilerinizin işlenmesi, sevkiyatın düzenlenmesi ve sipariş onayları / faturaların sağlanması dahildir). Bu bilgileri web sitesindeki haber bültenleri gibi tercihlere uymak için de topluyoruz.

 

Bu bilgileri nasıl saklıyoruz?

www.yasamyolu.com.tr, dünyanın en büyük platformlarından bir olan Wix.com platformunda barındırılmaktadır. Wix.com, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi size satmamızı sağlayan çevrimiçi platformu bize sağlar. Verileriniz, Wix.com'un veri deposu, veritabanları ve genel Wix.com uygulamaları aracılığıyla ve  bir güvenlik duvarının arkasındaki güvenli sunucularda depolarlar.

Wix.com tarafından sunulan ve altyapısı İYZİCO tarafından hazırlanan ödeme ağ geçitleri, Visa, MasterCard, American Express ve Discover gibi markaların ortak çabası olan PCI Güvenlik Standartları Konseyi tarafından yönetilen PCI-DSS tarafından belirlenen standartlara uygundur. PCI-DSS gereksinimleri, kredi kartı bilgilerinin mağazamız ve hizmet sağlayıcıları tarafından güvenli bir şekilde kullanılmasını sağlamaya yardımcı olur.

Biz hiçbir şekilde kredi kartı bilgilerinizi görmüyor ve saklamıyoruz.

 

Müşterilerimizle nasıl iletişim kurarız?

Verilen siparişleri size bildirmek, nakliye veya sipariş onayı hakkında sizi bilgilendirmek için sizinle iletişime geçebiliriz! Haber bültenimize abone olduysanız, sahip olduğumuz tüm fırsatlar / teklifler hakkında da sizi bilgilendirebiliriz. Bu amaçlar için sizinle e-posta yoluyla iletişim kurabiliriz.

 

Kişisel bilgilerinizi paylaşmak

Kişisel bilgilerinizin güvenliğini çok ciddiye alıyoruz. Kişisel bilgilerinizi yalnızca web sitesi sağlayıcımız Wix ile paylaşıyoruz. Şu anda Google Analytics veya başka herhangi bir üçüncü taraf hizmet sağlayıcısını kullanmıyoruz. Deneyiminizi olabildiğince kişiselleştirmek için çerezleri izliyoruz.

 

İzninizi nasıl geri çekebilirsiniz?

Artık sizinle iletişim kurmamızı istemiyor musunuz? Herhangi bir kişisel bilgiyi silmemizi mi istiyorsunuz?

Sorun değil, sadece bilgi@yasamyolu.com.tr adresinden bize e-posta gönderin.

 

Gizlilik Politikası Güncellemeleri

Lütfen bu gizlilik politikasını herhangi bir zamanda değiştirme hakkımızı saklı tuttuğumuzu unutmayın, bu nedenle lütfen sık sık gözden geçirin. Değişiklikler ve açıklamalar, web sitesinde yayınlanır yayınlanmaz yürürlüğe girecektir. Bu politikada önemli değişiklikler yaparsak, güncellenmiş olduğunu burada size bildireceğiz, böylece hangi bilgileri topladığımızdan, bunları nasıl kullandığımızdan ve varsa hangi koşullarda kullandığımızdan ve / veya ifşa ettiğimizden haberdar olabileceksiniz.

 

Sorular?

Her türlü soru ve sorun için bizimle bilgi@yasamyolu.com.tr adresi üzerindne iletişime geçebilirsiniz.